Gta 5 Türkçe Yama indir En Güncel

16 Mart 2018 - 02:20 / 2 Yorum / İlker Media Game Tarafından Eklendi.
PES 2021 Türkçe Yama Kurulumu ve İndirme Linki

PES 2021 Türkçe Yama Kurulumu ve İndirme Linki

 REKLAM Açıklamalar


Selam arkadaşlar ben ilker Biçici GTA 5 Türkçe yamanın son sürümü sizlerle yamanın kurulumu için önce open IV programını indirmeniz gerekli kurulum için gerekli adımları alt kısımda verdim...

Adım 1: OpenIV programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
Adım 2: OpenIV programını yönetici olarak çalıştırın ve GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.
Adım 3: Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “Asi Manager” seçeneğine tıklayın ve Asi Loader ile OpenIV.ASI dosyalarını Install tuşuna tıklayarak kurun. Bunlar yeşile dönünce kurulmuş olacaktır ve bu sekmeyi kapatın.
Adım 4: Tool sekmesine tekrar gelip “Package Installer” seçeneğine tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana iki seçenek geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin.
Adım 5: Kurulum bilgisayar hızınıza göre birkaç dakika sürecektir. Kurulum bitince çıkan sekmeleri ve programı kapatıp oyunu Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.

 

****************************************************************

Takipte kalın...

YouTube : https://www.youtube.com/channel/>>>>>


VideoResimler


EMOJİYLE TEPKİNİZİ BELLİ EDİN

Etiketler:

Siz de Yorum Ekleyin

Adınız Soyadınız *

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz *


Son Yorumlar

2 YorumOguzhan Batur ( Üye )
diyor ki;


Mod sorunsuz calisiyor oyun nerdeyse tamamen turkce 👍👍👍
pro SEMİH_baran49 subaşı
( Üye )
cevapladı;


YA ŞİMDİ BENİM BİLGİSAYAR NORMALDE WİNDOWS 8.1 pro ama dayım WİNDOWS 10 formatı attığı için bilgisayar çak değişik olmuş.Yani kısacası ben bilgisayara birşey indirince olması gereken dosyada çıkmıyo. Yakın da bilgisayarıma WİNDOWS 8.1 pro formatı atılcak işallah yine aynı şey olmaz. Ve olmassa GTA 5'i yükleyip oynayabileceğim.


Yukarı Çık